Події

Увага! Конкурс! Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, Розпорядження селищного голови № 138 від 28 грудня 2020 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування» виконавчий  комітет  Михайло-Коцюбинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад:

13:53:39 28.12.2020

Увага! Відбудеться засідання сесії

16 грудня о 09.00 год. у приміщенні селищної ради (вул. Шевченка 50) відбудеться засідання другої (позачергової) сесії 8 скликання Михайло-Коцюбинської  селищної ради

07:38:16 15.12.2020

Надання безоплатної правової допомоги

14 грудня 2020 року з 09.30 до 11.30 в приміщенні Михайло-Коцюбинської селищної ради (смт. Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, буд. 50) відбудеться прийом громадян, що потребують надання безоплатної правової допомоги (правова інформація, консультації і роз'яснення з правових питань (земельне, цивільне, сімейне, житлове, спадкове, трудове, пенсійне тощо законодавство), прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги (написання позовних заяв, представництво інтересів осіб в судах).

08:50:17 11.12.2020

Оголошення!!! 4 грудня відбудеться друге пленарне засідання I сесії VIII скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради

На звернення депутатів  фракції "Наш край" про скликання  другого пленарного засідання I сесії VIII скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради для вирішення нагальних питань призначено засідання сесії, яке відбудеться 4 грудня 2020 року  у сесійній залі Михайло-Коцюбинської селищної ради за адресою: смт Михайло-Коцюбинське вул.Шевченка, 50 Чернігівського району та області

09:18:07 03.12.2020

УВАГА! Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, Розпорядження в.о. селищного голови № 108 від 13 листопада 2020 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування» виконавчий  комітет  Михайло-Коцюбинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

11:58:56 19.11.2020

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛИЩА ТА СІЛ ГРОМАДИ

На виконання Закону України «Про всеукраїнський перепис населення»,  розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2020 року №581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення»  наголошуємо, що власникам  приватних  будинків  необхідно  встановити на  будинки номерні  знаки  (якщо вони відсутні) .

08:42:02 16.10.2020