Увага! Конкурс! Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Дата: 28.12.2020 13:53

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, Розпорядження селищного голови № 138 від 28 грудня 2020 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування» виконавчий  комітет  Михайло-Коцюбинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад:

• Спеціаліст відділу земельних відносин, комунальної власності, ЖКГ, транспорту та благоустрою Михайло-Коцюбинської селищної ради.

• Начальник відділу земельних відносин, комунальної власності, ЖКГ, транспорту та благоустрою Михайло-Коцюбинської селищної ради.

• Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, планування території та архітектури Михайло-Коцюбинської селищної ради.

• Спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій, планування території та архітектури Михайло-Коцюбинської селищної ради.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні відповідати таким основним кваліфікаційним вимогам:

1. Громадянство України.

2. Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста.

3. Досвід роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій не залежно від форми власності не менше одного року.

4. Вільне володіння державною мовою.

5. Знання законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та  інших нормативно-правових актів за спеціальністю.

6. Досконале володіння комп’ютером та комп’ютерною технікою.

7. Вміння працювати в команді.

Перелік необхідних документів  для участі в конкурсі:

- заява про участь у конкурсі;

- заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром  3 х 4 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання;

- електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua та роздрукована з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді;

- копія документа, який посвідчує особу;

- копія трудової книжки;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- згода на обробку персональних даних.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня публікації  оголошення про проведення конкурсу.

Документи подаються за адресою: смт. Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, буд. 50 (каб. № 4)

Довідки за телефоном 916-821.