Увага! Конкурс! Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Єдність» Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області

Дата: 29.03.2021 15:21

Правові підстави проведення конкурсу: Статут Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади, Розпорядження селищного голови Михайло-Коцюбинської селищної ради від 29 березня 2021 року № 63 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального підприємства «Єдність» Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області.

Повне найменування підприємства: Комунальне підприємство «Єдність» Михайло-Коцюбинської селищної ради.

Код ЄДРПОУ підприємства 38428391івел

Юридичне місцезнаходження підприємства: 15552 Чернігівська область Чернігівський район смт. Михайло-Коцюбинське вул. Шевченка буд. 50.

Фактичне місцезнаходження підприємства: 15552 Чернігівська область Чернігівський район смт Михайло-Коцюбинське вул. Шевченка буд. 44.

Основні види діяльності: код КВЕД:

36.00 Забір, очищення та постачання води (основний).

43.22 Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування.

46.18 Діяльність посередників, що спеціалізуються в торгівлі іншими товарами.

81.10 Комплексне обслуговування об’єктів.

96.03 Організування поховань і надання суміжних послуг.

32.99 Виробництво іншої продукції, н.в.і.у.

41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні відповідати таким основним кваліфікаційним вимогам:

- повна вища, неповна вища,  середньо-спеціальна, бажано фахова  освіта;

- здатність за своїми діловими, професійними та моральними якостями виконувати обов’язки керівника;

- вільне володіння державною мовою;

- досконале володіння комп’ютером та комп’ютерною технікою.

Перелік необхідних документів  для участі в конкурсі:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди про обробку персональних даних;
  • копія паспорта та реєстраційному номеру облікової картки фізичної особи платника податків;
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах),  склад сім’ї, місце реєстрації та фактичного проживання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копії документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання;
  • копії військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов‘язаних);
  • копію трудової книжки;

- пропозиції кандидата в письмовій формі  щодо перспективи розвитку комунального підприємства, в яких повинні бути відображені заходи, що вживатимуться кандидатом для  забезпечення фінансово-господарської стабільності комунального підприємства та підвищення ефективності його діяльності (проєкт стратегічного плану, план реформування, аналіз можливих ризиків, поліпшення техніко-економічних та фінансових показників, підвищення конкурентоспроможності, залучення інвестицій, динаміка та обсяг надходження коштів тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Прийом документів для участі в конкурсі буде здійснюватися: з 29 березня 2021 року по 11 квітня 2021 року.

Документи подаються з понеділка по п’ятницю в робочі години за адресою: смт Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, буд. 50 (каб. № 4).

Довідки за телефоном 916-821, адреса електронної пошти  mksrchrukr@ukr.net

Засідання конкурсної комісії відбудеться 12 квітня 2021 року за адресою: смт Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, буд. 50, зал засідань.