Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Дата: 01.02.2022 08:13

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, Розпорядження селищного голови Михайло-Коцюбинської селищної ради № 13 від 1 лютого 2022 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування» виконавчий  комітет  Михайло-Коцюбинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення наступної вакантної посади:

• Спеціаліста відділу земельних відносин, комунальної власності, ЖКГ, транспорту, благоустрою Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівського області

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні відповідати таким основним кваліфікаційним вимогам:

1. Громадянство України.

2. Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра.

3. Вільне володіння державною мовою.

4. Знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та  інших нормативно-правових актів за спеціальністю.

5. Досконале володіння комп’ютером та комп’ютерною технікою.

6. Вміння працювати в команді.

Перелік необхідних документів  для участі в конкурсі:

- заява про участь у конкурсі;

- заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром  3 х 4 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання;

- електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua та роздрукована з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді;

- копія документа, який посвідчує особу;

- копія трудової книжки;

-копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- згода на обробку персональних даних.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня публікації  оголошення про проведення конкурсу.

Документи подаються за адресою: смт. Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, буд. 50 (каб. № 4)

Довідки за телефоном 916-821