Запрошення до участі у ярмарці підприємницьких ініціатив ветеранів війни "Створено Захисниками" в рамках фестивалю "Пульс Гідності" присвяченого до Дня Незалежності (24 серпня)

Дата: 05.08.2021 08:38

Шановні ветерани та ветеранки, які є суб`єктами малого та середнього підприємництва, запрошуємо вас взяти участь у фестивалі "Пульс Гідності"

та представити свою продукцію або послуги на ярмарку ветеранського підприємництва "Створено Захисниками України", що буде проходити 24 серпня у м. Києві, на Володимирській гірці.

Головна мета заходу - можливість кожного регіону України гідно представити на заході продукцію і послуги захисників, підтримати їх в розвитку власної справи, а також розказати про власні здобутки на головному святі країни.

Під час ярмарки усіх учасників буде забезпечено облаштованими локаціями для торгівлі та надано інформаційну підтримку у популяризації власної продукції під час ярмарки.

Прохання заповнити анкету до 08.08.2021 року.

Заповнити анкету для участі можна за посиланням: