Відбулося засідання постійної комісії селищної ради

19 травня 2023 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, прав людини, забезпечення законності, правопорядку на території громади. Депутати обговорили питання, проєкти рішень, що виноситимуться на розгляд  сесії ради. У роботі комісії також взяли участь спеціалісти структурних підрозділів селищної ради.

13:07 19.05.2023

ЗАПРОШУЄМО хлопців та дівчат віком від 17 до 30 років на навчання до Вищих військових навчальних закладів та військових коледжів сержантського складу України

Курсанти та слухачі здобувають вищу освіту у двадцять одній галузі знань, сукупно за 40-ка ліцензованими спеціальностями та 148-ми спеціалізаціями.

11:14 19.05.2023

17 травня 2023 року в Михайло-Коцюбинській селищній раді відбулася перша зустріч в рамках  проєкту Лабораторії творчого діалогу в громадах, що реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки ULEAD з Європою.

Спікер зустрічі Володимир Онищук (регіональний координатор проєкту «Лабораторії творчого діалогу» у Чернігівській області). Тема діалогу «Створення молодіжного хабу». Під час зустрічі шкільна та студентська молодь громади разом із представниками органів влади, працівниками шкільної сфери обговорили питання створення молодіжного простору, ідеї для підвищення активності молодіжної ради та висловили свої особисті думки з вирішення загалом проблеми дозвілля та відпочинку молоді. Місцева влада врахує думки під час облаштування простору в будинку культури   (в рамках вже діючого проєкту), який зможуть використовувати молоді люди. Спеціалісти селищної ради проведуть дослідження потреб молоді громади.Проєкт реалізується в рамках програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

08:46 19.05.2023

З Днем вишиванки!

Для українця вишиванка – це не просто народний одяг. Це національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці. Вишиванка – це український національний символ, як герб, гімн та прапор. Вона допомагає зберігати глибоке коріння української нації та нашу давню ідентичність. Українська вишиванка – це символ єдності українців,  національний оберіг українців. Сьогодні українська вишиванка рятує життя Героїв сьогодення. Під військовою формою та бронежилетом вона відвертає ворожі кулі та осколки. Це не високі слова, українські жінки та матері наших Героїв дійсно кладуть у військовий наплічник вишиту власними руками сорочку. Кладуть прадавній оберіг. То ж вдягайте вишивану на свято та у будній день. Бережіть свою душу та тіло! Нехай вишитий на полотні український ген рятує українських Героїв від ворожих куль. Мирного неба нам всім!

13:56 18.05.2023

Засідання виконавчого комітету Михайло-Коцюбинської селищної ради

17 травня 2023 року під головуванням селищного голови Ніни Ворох відбулось засідання виконавчого комітету Михайло-Коцюбинської селищної ради. Учасники засідання розглянули низку питань з різних сфер життєдіяльності громади. Всього члени виконавчого комітету розглянули 18 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення, які згідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.

14:21 17.05.2023

Захід в рамках грантової програми МОМ, проєкт "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад"

12-13 травня 2023 року в с. Іванівка Чернігівського району команда у складі представників органів місцевого самоврядування та комунальних установ Михайло-Коцюбинської громади прийняли участь у навчальному тренінгу «Збір даних для впливу, який був реалізований в рамках проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад» та впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ торгівлі та розвитку Канади. Учасники тренінгу отримали нові знання і навички щодо застосування зібраних від громадськості даних для прийняття ефективних управлінських рішень.

08:50 16.05.2023

Робоча  зустріч представників  органів  місцевого  самоврядування

Робоча зустріч представників органів місцевого самоврядування

12 травня 2023 року в Іванівській  територіальній  громаді відбулася  робоча  зустріч представників  органів  місцевого  самоврядування  щодо проблемних питань життєдіяльності в громадах та  обговорення шляхів їх  вирішення.

16:57 15.05.2023

В  сонячний травневий день вітали жінок-матерів в Михайло-Коцюбинському

В сонячний травневий день вітали жінок-матерів в Михайло-Коцюбинському

Спасибі Вам, любі, за щиру материнську любов, підтримку, натхнення, терпіння. Ви подарували нам цей світ з його журбою і радістю, навчили цінувати кожну хвилинку прожитого дня. Хай в кожне серце матері і наше життя прийде мир, щоб світлі очі матерів більше не затьмарювались печаллю.

16:37 15.05.2023

Що робитиме Україна на деокупованих територіях одразу після Перемоги?

За останньою інформацією, все ще окупованими є 1877 населених пунктів. Указами Президента України введено військові адміністрації у 169 громадах, повноваження місцевого самоврядування передані 136 військовим адміністраціям. Коли ж, після нашої Перемоги, повинно бути відновлено місцеве самоврядування на деокупованих територіях?

10:46 15.05.2023