ВІдкриття зміни у таборі "Ромашка"

Сьогодні відбулось відкриття зміни у Шибиринівському пришкільному таборі "Ромашка". Діти виконали гімн України , презентували свої загони, співали та танцювали.  Вожаті загонів теж представляли свою команду суперовим дійством. Після феєричного відкриття табору дітям провели дискотеку. Всі отримали масу задоволення та гарний настрій на цілий день. МИ МОЛОДЦІ!! (Більше фотографій у Фотогалереї)

15:50 31.05.2017

Екскурсія пришкільного табору "Ромашка"

Діти Шибиринівського пришкільного табору "Ромашка" відвідали МТФ в с. Великий Зліїв Ріпкинського району. Діти отримали массу вражень і гарних емоцій, якими ділились по приїзду до школи. Ми дуже вдячні Кириндасю Олександру Борисовичу та обслуговуючому персоналу комплекса за пізнавальну екскурсію та гарно проведений час. Бажаємо ІМК подальшого розвитку та відродження тваринництва в Чернігівській області.

12:00 31.05.2017

Подяка від Прем’єр-міністра України

17.05.2017року голова Чернігівської ОДА Куліч В.П.  та голова обласної ради Вдовенко І.С. вручили селищному голові Завальному М.В. Подяку  від Прем’єр-міністра України за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

20:28 21.05.2017

Проведено урочисту церемонію підняття Державного Прапора України та Прапора ЄС

11 травня 2017року о 12.00год. біля приміщення селищної ради Михайло-Коцюбинської селищної ради за участю гімназистів, учителів, громадкості селища проведено урочисту церемонію підняття Державного Прапора України та Прапора ЄС з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів Європейського Союзу щодо скасування візових вимог для громадян  України та відзначення Дня Європи.

07:34 12.05.2017

Об’єднавшись, Михайло-Коцюбинська громада зберігає гарні традиції

72-й рік віддаляє нас від дня завершення війни, проте невмирущим залишається подвиг мільйонів солдат, які ціною власного життя, проявляючи небачений героїзм, мужність та відвагу, змогли не лише захистити свою рідну землю, а й урятувати народи світу від нацистського рабства!

11:22 09.05.2017

27 квітня 2017року на територію Михайло-Коцюбинської ОТГ завітали поважні гості

27 квітня 2017року на територію Михайло-Коцюбинської ОТГ завітали поважні гості – начальник Головного управління Державної казначейської служби України в Чернігівській області Літош Анатолій Борисович зі своїми колегами з гарною місією – прийняти участь у місячнику по благоустрою і висадити кущі калини.

15:55 03.05.2017

ГЕРОЇ ПОРЯД

В рамках патріотичної акції “ Герої поряд ” 21 квітня 2017 року відбулося привітання ветеранів Другої cвітової війни та вручення відзнак Президента України - ювілейних медалей  ''70 років Перемоги над нацизмом''.

21:18 02.05.2017

УРОЧИСТІ ПРОВОДИ ПРИЗОВНИКІВ

Людно і гамірно було 18 квітня в актовій залі М.Коцюбинської гімназії. Школярі, вчителі,  батьки  зібралися тут, щоб урочисто  провести на строкову військову службу юнаків цьогорічного весняного призову: Володимира Ярмоша з смт.М.Коцюбинське, Олексндра Буренка та Олександра Заровного із с. Халявина.

15:16 22.04.2017