ПЛЕКАЄМО УКРАЇНСЬКУ ПІСНЮ

16 вересня на Співочому полі селища міського типу Березна відбувся ІІ  Обласний фестиваль  пісні і танцю  імені Григорія Верьовки. В красу  притаманну лише цьому святу  занурився і народний аматорський хор «Джерело» Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади. Справжні таланти нашої громади були відзначені дипломом за активну участь, а художній керівник  Олексій Лактін  подякою за значний внесок у справу відродження національної культури, збереження і примноження духовних скарбів  українського народу.

13:27 18.09.2018

Семінар-практикум для вчителів фізичної культури та завідуючих ЗДО

14 вересня на базі Андріївської ЗОШ I-III ступенів відбувся семінар-практикум з теми: «Запровадження здоров’язберігаючих та здоров’яформуючих технологій в освітньому процесі. Дотримання принципу наступності між ЗДО та ЗЗСО».

15:11 15.09.2018

«Світлиця» Шибиринівської ЗОШ I-III ступенів

На базі Шибиринівської ЗОШ I-III ступенів функціонує шкільний краєзнавчий музей «Світлиця» — організаційний центр краєзнавчої роботи школи. Експозиція музею дає змогу найефективніше використати ілюстративний матеріал для глибокого засвоєння учнями на уроках шкільної програми з історії рідного краю. Музей відкриває також великі можливості для організації самостійної творчої роботи учнів. Шкільний музей є однією з форм розвитку творчої самодіяльності і громадської активності учнів у процесі збирання, дослідження, обробки, оформлення і пропаганди матеріалів з історії природи і суспільства, які мають виховну і науково-пізнавальну цінність. Мета і завдання музею — сприяти формуванню в учнів патріотизму, розширенню їхнього світогляду і вихованню пізнавальних інтересів і здібностей, розвитку суспільно-політичної активності, виробленню практичних навичок пошуково-дослідницької роботи, вдосконаленню навчально-виховного процесу. Даний краєзнавчий музей широкого профілю, експозиції якого відображають історію та культуру краю. Широкий профіль музею дає можливість всебічно вивчити рідний край і залучити до краєзнавчої роботи більшість учнів і весь педагогічний колектив, до таких музеїв відноситься і наш. В роботі музею, як і в його створенні, беруть участь педагогічний колектив школи, дитячі організації, батьківський комітет і краєзнавці.

16:26 10.09.2018

Участь у заходах до Дня фізичної культури і спорту

7 вересня 2018 року вчителі фізичної культури Михайло-Коцюбинської ОТГ та учнівська делегація Михайло-Коцюбинської гімназії у складі вихованців районного відділення ДЮСШ «Колос» відвідала захід з нагоди  відзначення Дня фізичної культури і спорту України, який цього року пройшов у селі Павлівка.

16:04 10.09.2018

XII відкрита спартакіада з велоспорту на шосе серед ветеранів присвячена пам’яті майстра спорту Анатолія Остапенка

25 серпня 2018 року в смт Михайло-Коцюбинське відбулась XII відкрита спартакіада з велоспорту на шосе (індивідуальна гонка) серед ветеранів присвячена пам’яті нашого земляка, майстра спорту Анатолія Остапенка. Велопробіг стартував на трасі Чернігів – Славутич.

14:27 30.08.2018

АНТОНОВИЧІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СЕЛА

Кожне  село має свою давню історію, традиції та звичаї. Село Антоновичі  є тим населеним пунктом М-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади, де історія села багата й цікава, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління, відроджуються та процвітають.       Так, 25 серпня 2018 року Антоновичі відзначали День села. Кожного року  вони збираються дружньою сім'єю, щоб вшанувати своє село та його жителів. Заступник голови  М-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади Віктор Єрема привітав всіх присутніх зі святом і побажав  жителям процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту.

08:05 28.08.2018

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА

Сьогодні, до Дня Державного прапора України, в селі Андріївка відбулося урочисте підняття прапора. Право підняття було надано доньці учасника АТО Циндук Ані. Дякуємо всім за участь!

15:06 23.08.2018