Святий Миколай завітав до андріївських дітлахів

19 грудня до Андріївської школи завітали посланці святого Миколая: Михайло-Коцюбинський селищний голова Микола Завальний, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідія Гаєвська та в.о. старости с.Андріївка Віктор Єрема. Учні початкової школи та вихованці ДНЗ «Янголятко» підготували святкову концертну програму: піснями та віршами славили Святого Миколая, Зимоньку-Сніговицю, дарували глядачам чудові танці та інсценізації. Гарного настрою всім присутнім додав виступ дошкільнят. Море позитивних емоцій отримали господарі та гості свята.

15:36 19.12.2017

Яскраві зіроньки громади

Насичений подіями рік добігає кінця і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю.  З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Тому невипадково, саме в переддень цього свята, 15 грудня в Михайло-Коцюбинській ОТГ було започатковано фестиваль «Яскраві зіроньки громади» з метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих, розумних, інтелектуально-обдарованих особистостей. Адже діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, саме з них починається все найкраще в світі.

13:27 19.12.2017

Творчий вчитель – гідний приклад для учнів

Сьогодні більшість із нас переконані, що де б ми не були і які б часи не настали, слово «вчитель», поняття «школа» завжди будуть атрибутом мудрості, поваги й пошани до людей, які несуть знання, творять великі й прекрасні діла.

08:19 18.12.2017

Творчою людиною можна народитися, творчості можна й навчитися

29 листопада в Шибиринівський ЗОШ I-III ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради було проведено методичний семінар-практикум «Нетрадиційні форми проведення педагогічних рад». Семінар проходив у формі педагогічного рингу «Творчою людиною можна народитися, творчості можна й навчитися» (В.Сухомлинський). В роботі семінару взяли участь директори, заступники з навчально-виховної роботи, вчителі, спеціалісти відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму.

15:00 29.11.2017

Вшанування пам'яті Жертв Голодомору в смт.Михайло-Коцюбинське

25 листопада вся наша країна та демократичний світ вшановували пам'ять жертв страшної трагедії минулого сторіччя – Голодомору який забрав мільйони життів в Україні.         Меморіальний захід до дня Жертв Голодомору відбувся в Михайло-Коцюбинській об'єднаній територіальній громаді біля пам’ятного хреста на території церкви Покрови Пресвятої Богородиці в смт. Михайло-Коцюбинське .             На заході були присутні: заступник голови-керівник апарату Чернігівської Обласної Державної Адміністрації Наталія Романова, перший заступник Чернігівської Обласної Ради Валентин Мельничук, керівництво району та громади. Присутні поклали квіти до пам’ятного хреста . Заупокійну літію відправив настоятель церкви Покрови Богородиці Протоієрей Сергій

08:58 27.11.2017