Масляна – це проводи зими й очікування тепла, весняного сонця.

17 лютого в центрі с. Зайці відбувся захід Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади, присвячений святкуванню Масляної. Мокрий сніг під ногами не зупинив нікого – 9 будинків культури представляли старостинські округи громади. Люди веселилися, співали, танцювали. І тільки байдужий залишився стояти на місці, коли вся громада закружляла в хороводі. Але таких не знайшлося.          Біля Зайцівського сільського клубу розвернулося справжнє гуляння. На подвір’ї розмістилися ряди палаток, із найрізноманітнішим асортиментом – від вишитихрушників до вареників із сметаною. Доречі, вареники були напрочуд смачними та різнокольоровими. Найрізноманітніші начинки й форми – навіть ситий спокусився б, покуштувати хоч маленький шматочок.

08:31 17.02.2018

Семінар-тренінг для вчителів початкової школи, які працюватимуть за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018-2019 навчальному році

Відповідно до Плану методичної роботи відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради 9 лютого 2018 року відбувся        семінар-тренінг для учителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році.  У семінарі взяли участь вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Михайло-Коцюбинської громади.

11:20 12.02.2018

100-річчя Героїв Крут

16:37 06.02.2018

Обрядове дійство Водохреща в Михайло-Коцюбинській громаді

19 січня 2018 року жителі Михайло-Коцюбинської ОТГ святкували одне із дванадцяти найбільших християнських свят – Хрещення Господнє або Богоявлення в с. Шибиринівка на чудових «панських» ставках.  Освятили воду та окропили присутніх  отець Георгій (с. Москалі) та о. Георгій (с. Жукотки).

16:11 24.01.2018

Защедруймо в Коцюбинській громаді!

13 січня, в переддень Старого Нового року, в Михайло-Коцюбинській ОТГ провели традиційне свято  «Защедруймо в Коцюбинській громаді!»

10:04 17.01.2018

«СОНЕЧКО ПОДАРУВАЛО СВОЄ ТЕПЛО»

У переддень Нового року в  селі Льгів Левковицького старостинського округу Михайло-Коцюбинської ОТГ відкрито новий дитячий садочок «Сонечко».

10:19 29.12.2017

Цікаве дійство від Максима Микитася

22 грудня 2017року для дітвори Михайло-Коцюбинської ОТГ  було влаштовано велике свято: в центрі селища Михайло-Коцюбинське засяяла яскравими вогниками новорічна ялинка.

12:20 26.12.2017

Святий Миколай завітав до андріївських дітлахів

19 грудня до Андріївської школи завітали посланці святого Миколая: Михайло-Коцюбинський селищний голова Микола Завальний, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідія Гаєвська та в.о. старости с.Андріївка Віктор Єрема. Учні початкової школи та вихованці ДНЗ «Янголятко» підготували святкову концертну програму: піснями та віршами славили Святого Миколая, Зимоньку-Сніговицю, дарували глядачам чудові танці та інсценізації. Гарного настрою всім присутнім додав виступ дошкільнят. Море позитивних емоцій отримали господарі та гості свята.

15:36 19.12.2017

Яскраві зіроньки громади

Насичений подіями рік добігає кінця і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю.  З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Тому невипадково, саме в переддень цього свята, 15 грудня в Михайло-Коцюбинській ОТГ було започатковано фестиваль «Яскраві зіроньки громади» з метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих, розумних, інтелектуально-обдарованих особистостей. Адже діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, саме з них починається все найкраще в світі.

13:27 19.12.2017