Вітання

Вже  гарною традицією  у нашій громаді стало вітати ювілярів, тож і цей раз не став виключенням. 21 червня в селі Андріївка Михайло-Коцюбинської селищної ради  Панченко Любов Трохимівна відмічала 90-річний ювілей. З привітаннями, квітами та подарунками до неї завітали заступник голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Єрема Віктор Іванович, депутати селищної ради Безлюдна Тетяна Анатолівна та Галько Марина Миколаївна,завідувачка сільським клубом Рябоконь Любов Валеріївна  та діловод Радченко Оксана Михайлівна. Багато теплих слів було сказано та гарних побажань ювілярці. Любов Трохимівна була дуже розчулена і вдячна за гарні побажання.

15:16 21.06.2017

ВІдкриття зміни у таборі "Ромашка"

Сьогодні відбулось відкриття зміни у Шибиринівському пришкільному таборі "Ромашка". Діти виконали гімн України , презентували свої загони, співали та танцювали.  Вожаті загонів теж представляли свою команду суперовим дійством. Після феєричного відкриття табору дітям провели дискотеку. Всі отримали масу задоволення та гарний настрій на цілий день. МИ МОЛОДЦІ!! (Більше фотографій у Фотогалереї)

15:50 31.05.2017

Екскурсія пришкільного табору "Ромашка"

Діти Шибиринівського пришкільного табору "Ромашка" відвідали МТФ в с. Великий Зліїв Ріпкинського району. Діти отримали массу вражень і гарних емоцій, якими ділились по приїзду до школи. Ми дуже вдячні Кириндасю Олександру Борисовичу та обслуговуючому персоналу комплекса за пізнавальну екскурсію та гарно проведений час. Бажаємо ІМК подальшого розвитку та відродження тваринництва в Чернігівській області.

12:00 31.05.2017

Подяка від Прем’єр-міністра України

17.05.2017року голова Чернігівської ОДА Куліч В.П.  та голова обласної ради Вдовенко І.С. вручили селищному голові Завальному М.В. Подяку  від Прем’єр-міністра України за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

20:28 21.05.2017

Проведено урочисту церемонію підняття Державного Прапора України та Прапора ЄС

11 травня 2017року о 12.00год. біля приміщення селищної ради Михайло-Коцюбинської селищної ради за участю гімназистів, учителів, громадкості селища проведено урочисту церемонію підняття Державного Прапора України та Прапора ЄС з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів Європейського Союзу щодо скасування візових вимог для громадян  України та відзначення Дня Європи.

07:34 12.05.2017