Створення громадських організацій

Михайло-Коцюбинська селищна рада запрошує 03 серпня 0 10.00 год. активістів та ініціативні групи, які мають бажання зареєструвати громадські організації або членів ГО, які мають запитання щодо розвитку організації чи її адміністрування, на менторську зустріч з громадським активістом, керівником ГО "Альтернатива"  Володимиром Онищуком та громадською активісткою, керівницею ГО "Агенція міських ініціатив" Тетяною Романовою. Зустріч відбудеться смт. Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, 50 (приміщення селищної ради, 2 поверх).

10:49 02.08.2023

Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії березень-червень 2023 року

10:38 02.08.2023

Михайло-Коцюбинська громада отримала шкільний автобус

Велика подяка  волонтерам та голові ГО "МІСТО ГЕРОЙ" Кохан Ользі за автобус, який презентувала рятувальна асоціація з Нижньої Саксонії(Німеччина). Автобус передано Ковпитській гімназії. Безпека і створення комфортних умови для наших дітей є одним із пріоритетів роботи Михайло-Коцюбинської  громади. Надаючи допомогу ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

16:19 01.08.2023