Наші на передовій

9-10 вересня вокальний ансамбль «Два кольори» відвідав з концертною програмою I-танкову бригаду «Сівер», яка виконує завдання в АТО.

08:28 20.09.2017

Михайло - Коцюбинську об’єднану територіальну громаду відвідали гості

13 вересня Михайло-Коцюбинську об’єднану територіальну громаду відвідали гості із Івано-Франківської, Хмельницької та Черкаської областей в рамках семінару «Регіональний та місцевий розвиток на Чернігівщині. Як забезпечити сталий розвиток територій». Гостей ознайомили з роботою будинку культури та творчими колективами громади. Відвідали завод з переробки зернових культур. Ознайомили з організацією сільського зеленого туризму (на прикладі садиби «Андріївські озера»)

10:20 18.09.2017

14 вересня 2017 року відбулась зустріч із жителями смт. Михайло-Коцюбинське, с. Жукотки, с. Зайці.

На зустрічі були присутні заступник начальника Чернігівського  районного  управління праці та  соціального захисту – Нехай Алла Миколаївна, завідуючий відділом Чернігівського управління Пенсійного фонду України – Шелупець Олександр Іванович, секретар Михайло-Коцюбинської об'єднаної територіальної громади – Ворох Ніна Володимирівна та голова районної організації ветеранів Скуратович Анатолій Михайлович.

15:02 15.09.2017

Малі Олімпійські ігри

В рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня в Михайло-Коцюбинській ОТГ. На базі Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено «Малі Олімпійські ігри» для вихованців дошкільних навчальних закладів. Змагались три команди, вихованці Андріївського ДНЗ «Янголятко», Кархівського ДНЗ «Мандаринка» і  Пакульського ДНЗ «Смайлик»

09:29 13.09.2017

Навчання з пожежної безпеки керівників загальноосвітніх навчальних закладів

4 вересня 2017 року у відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло Коцюбинської селищної ради відбулося навчання з пожежної безпеки керівників загальноосвітніх навчальних закладів,  завідувачів дошкільних навчальних закладів, директорів закладів культури. Були проведені теоретичні та практичні заняття ТОВ «Центром безпеки «Гранд».  Програмою навчальних занять було передбачено ознайомлення з основними нормативними документами з урахуванням вимог Кодексу цивільного, порядку здійснення навчання населення дітям у надзвичайних ситуаціях та інших нормативних документів з даного питання.

16:09 05.09.2017

24 серпня святкували День Незалежності України та День селища Михайло-Коцюбинське. Під час святкування гостям та жителям селища було запропоновано багато цікавих подій, а саме:в иставка відомого етнографа, збирача   старожитностей,  члена Національної спілки  краєзнавців України Юрія Дахна; нагородження грамотами та подяками кращих працівників Михайло-Коцюбинської ОТГ; виставка творчих експозицій майстрів об’єднаної громади; розіграш безкоштовної лотореї для дітей; робота дитячого розважального комплексу; ярмаркова торгівля, козацький куліш; конкурс  місцевої традиційної страви.

11:21 28.08.2017

Змагались, відпочивали та отримували нагороди

В Михайло-Коцюбинській об’єднаній територіальній громаді відбулося урочисте відкриття ХІ спартакіади з велоспорту серед ветеранів пам’яті видатного земляка Анатолія Івановича Остапенка. В заході брав участь заслужений майстер спорту з біатлону, учасник п’яти зимових Олімпійських ігор, чемпіон Європи з біатлону Андрій Дериземля. Слова вітання та вдячності лунали з вуст голови Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади  Миколи Завального. Були згадані  заслужені спортсмени громади. Зокрема подружжя Миколи Ілліча та Лідії Павлівни Шпак, які більше сорока років прививали любов до фізкультури і спорту юним жителям селища.

08:55 26.08.2017

Виїзний мобільний консультаційний пункт з питань захисту прав землевласників та землекористувачів

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України та з метою забезпечення захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу, проведення ефективної інформаційно-роз’яснювальної роботи з даного питання 18 серпня 2017 року в малому залі Михайло-Коцюбинського Будинку культури проведений виїзний мобільний консультаційний пункт з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

13:56 21.08.2017