Новини

19 серпня в с.Андріївка свій вісімдесятирічний ювілейний День народження відзначала Сиза Ганна Григорівна.

З привітаннями та подарунками до неї у цей святковий день завітали представники Андріївського старостинського округу - діловод Радченко Оксана та завідувачка сільським клубом Рябоконь Любов. Теплі слова та квіти, які подарували ювілярці, дуже розчулили її.  Бажаємо Вам, Ганно Григорівно, довгих років, щасливого віку, міцного здоров'я та домашнього затишку.

15:21 19.08.2018

Гості з м.Славутич та Любецької громади.

В залі Михайло-Коцюбинської селищної ради пройшла  робоча  зустріч представників м.Славутич, Любецької  та Михайло-Коцюбинської громад. В ході зустрічі було обговорено план майбутньої співпраці та шляхи реалізації спільних проектів.

15:09 16.08.2018

АНДРІЇВКА СВЯТКУЄ…

Зворушливими піснями, неповторним колоритом,  виставкою місцевих майстрів і розвагами для наймолодших 14 липня  Андріївка М-Коцюбинської обєднаної територіальної громади  відзначила День села.

14:00 21.07.2018

НЕЗАБУТНЯ КУПАЛЬСЬКА НІЧ

Купальське свято М-Коцюбинської ОТГ відбулося  на березі  Шибиринівських «панських»  ставків. З усієї округи з’їхалися бажаючі подивитися на «мавок», перескочити через  очищаючий вогонь купальського багаття та, можливо, знайти свою квітку папороті.

09:44 10.07.2018

СВЯТО ВДАЛОСЯ!!!!

Щорічно, за традицією, мешканці  М-Коцюбинської ОТГ  відзначають День села. Саме в цей день до свого рідного куточка  з’їжджаються  люди, які тут народилися, виросли, та відчули справжню материнську ласку і турботу, цінні поради батька та ті, що наполегливою працею звеличували свій рідний край.

07:26 10.07.2018