НАРАДА –ТРЕНІНГ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ

04 грудня  в залі засідань відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму  відбулася творча нарада-тренінг керівників закладів культури. Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідія Гаєвська  розпочала із гри-привітання «Привітай друга». Кожен з присутніх мав змогу висловити свої очікування від тренінгу і обговорити проблемні питання.

15:28 04.01.2019

Відкриття ЗДО «Перлинка»

29 грудня 2018 року, в селі Шибиринівка вирувало справжнє свято – відкриття закладу дошкільної освіти «Перлинка».

14:38 29.12.2018

Підписано Меморандум про партнерство з ПРООН

08:49 28.12.2018

Затверджено бюджет на 2019 рік.

21 грудня 2018 року у Михайло-Коцюбинській селищній раді пройшла 25 сесія 7 скликання.  Завдяки активній участі у засіданнях постійних комісій з планування бюджету,  та злагодженій роботі депутатського корпусу,  було прийнято рішення про затвердження бюджету на 2019 рік.

15:13 21.12.2018