Історія святкування Дня Європи

9 травня 1950 р. міністр закордонних справ Франції Робер Шуман виголосив план виходу Європи з післявоєнної кризи (Декларація Шумана). Першим кроком на шляху до практичної реалізації ідеї створення єдиної Європи він запропонував об’єднання вугільної та сталеливарної промисловості, що привело до появи 16 липня 1952 року першої з трьох європейських інституцій, на основі яких створено Європейський Союз - Європейського Співтовариства вугілля та сталі.

10:15 02.05.2018

З2-роковини Чорнобильської трагедії в селі Льгів

26 квітня 2018 року в селі Льгів відбувся захід  присвячений 32-ій річниці Чорнобильської трагедії. Цей захід зібрав тих, хто на власні очі бачив трагедію навесні 1986-го.Привітати їх прийшли  вихованці дитячого садочку  «Сонечко» та інші жителі села, не байдужі до цієї дати. Діти натхненно читали вірші, колектив заспівав пісень. До слова був запрошений ліквідатор  Мельник Микола Васильович , який розповів частину своїх спогадів про  чорнобильську катастрофу. Час лікує ….. Але не від пам’яті

16:03 27.04.2018

Михайло-Коцюбинська делегація у м.Славутич

Делегація Михайло-Коцюбинської селищної ради відвідала конференцію  у м.Славутич. Учасникам програми "Активізація малого і середнього бізнесу в прикордонних регіонах України-Білорусі" було організовано екскурсії до Центру надання адміністративних послуг та до підприємств м.Славутич.

14:36 25.04.2018

Гості із м.Славутич

18 квітня Михайло-Коцюбинську громаду в рамках програми " Мери за економічне зростання" відвідали гості з м.Славутич, для налагодження дружніх стосунків задля економічного розвитку громад.

11:50 23.04.2018

«Народ український – єдина родина»

Такий проект був реалізований у Михайло-Коцюбинській гімназії протягом березня 2018 року. Ми звикли, що в школі нас завжди навчають тільки вчителі, тому майстер-класи, проведені батьками, видалися незвичними, цікавими, корисними.

09:45 10.04.2018