Михайло-Коцюбинська делегація у м.Славутич

Делегація Михайло-Коцюбинської селищної ради відвідала конференцію  у м.Славутич. Учасникам програми "Активізація малого і середнього бізнесу в прикордонних регіонах України-Білорусі" було організовано екскурсії до Центру надання адміністративних послуг та до підприємств м.Славутич.

14:36 25.04.2018

Гості із м.Славутич

18 квітня Михайло-Коцюбинську громаду в рамках програми " Мери за економічне зростання" відвідали гості з м.Славутич, для налагодження дружніх стосунків задля економічного розвитку громад.

11:50 23.04.2018

«Народ український – єдина родина»

Такий проект був реалізований у Михайло-Коцюбинській гімназії протягом березня 2018 року. Ми звикли, що в школі нас завжди навчають тільки вчителі, тому майстер-класи, проведені батьками, видалися незвичними, цікавими, корисними.

09:45 10.04.2018

Єдиний інформаційний інвестиційний портал Михайло-Коцюбинської ОТГ

“Інвестиційний портал” - це платформа, за допомогою якої можна створити інтерактивну онлайн-можливість взаємної роботи між потенційним інвестором, ініціатором проекту, власником, балансоутримувачем, орендарем земельної ділянки або іншої власності, ініціатором бізнес-проекту або ідеї, і зацікавленою стороною в залученні інвестицій, розвитку інфраструктури, створенні робочих місць, збільшенні обсягів виробництва.

16:56 26.03.2018

В громаді відкрито відділення "Ощадбанку"

В приміщенні Михайло-Коцюбинської амбулаторії ЗПСМ було відкрито відділення «Ощадбанку», яке буде працювати за графіком Пн-Пт 8.30-14.30. Встановлено термінал для платежів, також очікується відкриття банкомату.

15:10 01.03.2018