Михайло-Коцюбинська територіальна громада

День української хустки в Михайло-Коцюбинській громаді

З нагоди Дня української хустки, який відзначається 7 грудня, українки запустили модний флешмоб #УкраїнськаХустка. Жіноча частинка колективу Михайло- Коцюбинської селищної ради теж долучилися до такого чудового заходу.

08:15 11.12.2019

«Вирішуємо проблеми разом»

Вирішити проблеми STEAM-освіти разом зібралися команда вчителів-предметників природничо-математичного циклу Михайло-Коцюбинської громади, яку очолила спеціаліст відділу освіти Олена Маслова. Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ст. 04 грудня 2019 року радо зустріла своїх колег на семінарське заняття.

09:39 05.12.2019

Вшанування пам'яті жертв Голодомору в селищі Михайло-Коцюбинське

Сила пам'яті людської Вшанування пам'яті жертв Голодомору в селищі Михайло-Коцюбинське відбулося поблизу пам"ятного хреста, де вічність сплітає воєдино минуле і сучасне, а молитва за спокій померлих піднімається до неба вільно, немов птах. 23 листопада жителі селища прийшли, аби схилити голови в скорботі. Про страшні масштаби трагедії для українського народу розповів присутнім заступник голови Михайло-Коцюбинської ОТГ Віктор Єрема. Ірина Недобой словами пісні попросила "запалити свічі" пам"яті. Працівники ж Михайло-Коцюбинської публічної бібліотеки підготували тематичну виставку, щоб односельці мали можливість ознайомитись з моторошною статистикою Голодомору, адже лише знання правди та пам'ять про неї є ВІЧНИМ життям.

16:37 23.11.2019

УВАГА! ОГОЛОШУЄМО КОНКУРСНИЙ НАБІР НА ТРЕНІНГ "РОЗПОЧНИ СВІЙ БІЗНЕС"!

Ви проживаєте в об'єднаній територіальній громаді на Чернігівщині та прагнете розпочати власну справу, але не знаєте як? Або ж потребуєте структуризації Ваших знань чи хотіли б розробити бізнес-план для більш ефективного ведення власного бізнесу? Тоді наша пропозиція саме для Вас! 23-24 листопада в с.м.т. Михайло-Коцюбинське буде проводитись тренінг "Розпочни свою справу" за методологією Міжнародної організації праці! Захід проходитиме за сприяння проекту Славутич-ЄС: Економічний розвиток в рамках Днів популяризації економічного розвитку в Михайло-Коцюбинській громаді та Європейського тижня підприємництва. . Увага! Участь у тренінгу безоплатна за умови попередньої реєстрації та відбору. Організатори забезпечують учасників навчальними та методичними матеріалами, харчуванням, трансфером з м.Чернігова та, за потреби, ночівлею в готелі в місті Чернігів. Реєстрація потенційних учасників т за посиланням: https://forms.gle/T18esX8sMXwrFktF6

16:43 21.11.2019