6 липня в с.Шибиринівка пройшов день села.

6 серпня в селі Шибиринівка Михайло – Коцюбинської ОТГ пройшло свято Дня села «Село моє – Шибиринівка». Цього сонячного дня за давньою традицією в сільському клубі зібралося багато односельчан та гостей. Ведучі Аліна Друзь та Дарія Дахно запросили до слова в. о. старости Могилата Юрія Миколайовича,  який привітав усіх присутніх зі святом, подякував що зібралось так багато глядачів, побажав усім міцного здоров’я, радості та добробуту. В цей день на свято прибули поважні гості, представники Михайло – Коцюбинської ОТГ: селищний голова Завальний Микола Васильович, секретар селищної ради Ворох Ніна Володимирівна, начальник відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Гаєвська Лідія Олександрівна . Вони також привітали всіх зі святом та подарували ноутбук в клуб с. Шибиринівка. Бурхливими оплесками всі присутні дякували за такий щедрий презент. Не оминули нашого свята і представники ТОВ «ЧІМК» це перший заступник директора Кириндась Олександр Борисович та директор відділку №1 Шевчик Володимир Олексійович, які організували та провели розіграш безкоштовної  лотереї, пригостили дітей морозивом, подарили кульки.

14:38 07.08.2017