Алгоритм дій у разі радіаційної аварії

Підготовлений – значить захищений. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру.

14:52 29.06.2023

Діє програма єОздоровлення

Запущено експериментальний проект для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, – «Монетизація дитячого оздоровлення за принципом «гроші ходять за дитиною».

08:44 29.06.2023

Від ідеї до реалізації: відкриття Простору соціальної адаптації в Михайло-Коцюбинській громаді

27 червня 2023 року відбулося урочисте відкриття Простору соціальної адаптації у Центрі надання соціальних послуг Михайло-Коцюбинської селищної ради за сприяння ПРООН та фінансової підтримки Уряду Канади. Привітали громаду з такою визначною подією Наталія Осипенко, спеціалістка з фіскальної децентралізації Програми розвитку ООН, селищний голова Михайло-Коцюбинської територіальної громади Ніна Ворох та директорка Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Кот.

16:08 28.06.2023

Благодійна допомога від депутата

За благодійні кошти обласного депутата Олександра ДЕМИДЕНКА для секції велосипедного гуртка Михайло-Коцюбинського ліцею було придбано новенький топовий велосипед SCOTT 940 для крос-кантрі.На ньому буде удосконалювати свою майстерність чемпіонка України 2021 року, призерка чемпіонату України 2022 року та призерка чемпіонату Естонії 2023 року Вікторія БАДЕРИК. Дякуємо Олександру Демиденку за підтримку велосипедного спорту у нашій громаді, а Вікторії – побільше спортивних досягнень і яскравих перемог!

18:38 27.06.2023