Дата: від до Скинути

Методичні матеріали з інформацією про державну регуляторну політику у воєнний період

Експерти ГО «Електронна республіка» у співпраці з Державною регуляторною службою України та за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" у межах реалізації ініціативи “Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату” розробили інфографіку з роз'ясненнями бізнесу щодо регуляторної політики у воєнний період.

08:09 26.07.2023

Індивідуальні та сімейні консультації діючим військовослужбовцям, ветеранам та членам їх родин

В рамках проєкту «Культурно-психологічна компетентність психолога у супроводі військовослужбовців», команда психологів Центру «ЯРМІЗ» надає безкоштовні індивідуальні та сімейні консультації діючим військовослужбовцям, ветеранам та членам їх родин. реєструйтеся на консультації у разі необхідності тут: https://cutt.ly/hNA0lLN

14:44 25.07.2023

Відбулося засідання постійної комісії селищної ради

25 липня 2023 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, прав людини, забезпечення законності, правопорядку на території громади. Депутати обговорили питання, проєкти рішень, що виноситимуться на розгляд  сесії ради. У роботі комісії також взяли участь спеціалісти структурних підрозділів селищної ради.

14:03 25.07.2023

Створення громадських організацій

Запрошуємо активістів та ініціативні групи, які мають бажання зареєструвати громадські організації або членів ГО, які мають запитання щодо розвитку організації чи її адміністрування, на менторську зустріч з громадською активісткою, керівницею ГО "Агенція міських ініціатив" Тетяною Романовою. Зустріч у нашій громаді буде проходити онлайн:

13:26 24.07.2023

Михайло-Коцюбинська громада отримала комп’ютерну техніку від шведсько-українського проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні»

В рамках реалізації шведсько-українського проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» Михайло-Коцюбинська селищна територіальна громада була відібрана серед громад Житомирської, Запорізької, Київської, Одеської та Чернігівської областей для відновлення наявних до повномасштабного вторгнення робочих місць працівників ОМС, які забезпечують надання найбільш затребуваних послуг в громадах та робочих місць працівників ЦНАП включно з терпідрозділами та ВРМ. Висловлюємо щиру повагу та вдячність шведсько-українському Проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» за надану технічну підтримку, а саме: ноутбук, два комп’ютери, принтери та інші технічні засоби. Все буде Україна!

13:25 24.07.2023

Основні правила поведінки на воді, біля водоймищ

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

09:16 21.07.2023

Важлива зміна в Державному аграрному реєстрі: шлях до державної підтримки

Новий функціонал дозволить фермерським господарствам отримувати через ДАР допомогу на усі землі у складі ФГ, зокрема ті, що належать громадянам - членам фермерського господарства на праві власності, користування. У кабінеті аграрія ДАР додано новий розділ Фермерське господарство, де представник ФГ юридичної особи або ФОП - засновник сімейного фермерського господарства може відправити заявку на приєднання до кабінету ФГ земельних ділянок від громадян України членів або засновників фермерського господарства.

09:01 21.07.2023

Михайло-Коцюбинська територіальна громада отримала ноутбук та планшети від МОМ

20 липня 2023 року Михайло-Коцюбинська територіальна громада в рамках проєкту «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громад», який впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, отримала 1 ноутбук та 8 планшетів із програмним забезпеченням для ефективного продовження навчання щодо збору та аналізу даних представників громади.

13:58 20.07.2023