Михайло-Коцюбинська громада вітає!

23 листопада відзначає свій ювілейний День народження  депутат Михайло-Коцюбинської селищної ради Кравченко  Анатолій Михайлович Прийміть найщиріші привітання!

07:10:28 23.11.2019

Михайло-Коцюбинська громада вітає!

21 листопада відзначає свій День народження завідувач Антоновицького сільського клубу Михайло-Коцюбинської селищної ради Феделеш  Михайло Михайлович Прийміть найщиріші привітання!

07:18:02 21.11.2019

Михайло-Коцюбинська громада вітає!

13 листопада відзначає свій День народження виконуючий обов'язки старости  Жукотківського  старостинського округу Михайло-Коцюбинської селищної ради Двойнос Максим Михайлович Прийміть найщиріші привітання!

07:08:23 13.11.2019

Михайло-Коцюбинська громада вітає!

12 листопада відзначає свій День народження діловод Ковпитського старостинського округу Михайло-Коцюбинської селищної ради Пустовойт Надія Володимирівна  Прийміть найщиріші привітання!

07:50:34 12.11.2019

Михайло-Коцюбинська громада вітає!

9 листопада відзначає свій День народження депутат Михайло-Коцюбинської селищної ради  Яковенко Сергій Миколайович Прийміть найщиріші привітання!

09:00:44 09.11.2019

Михайло-Коцюбинська громада вітає!

9 листопада відзначає свій День народження касир Михайло-Коцюбинської селищної ради Мироненко Галина Петрівна Прийміть найщиріші привітання!

08:08:32 09.11.2019

Михайло-Коцюбинська громада вітає!

9 листопада відзначає свій День народження діловод Пльохівського старостинського округу Михайло-Коцюбинської селищної ради Тищенко Анастасія Олександрівна  Прийміть найщиріші привітання!

07:55:29 09.11.2019

Михайло-Коцюбинська громада вітає!

8 листопада відзначає свій День народження працівниця Жукотківського будинку культури Михайло-Коцюбинської селищної ради, активна учасниця художньої самодіяльності  Дольник Наталія Миколаївна

08:40:37 08.11.2019