Центр життєстійкості – дружній, безбар'єрний простір для зцілення та відновлення

Дата: 06.06.2024 14:51

З 10 червня 2024 року кожен мешканець Михайло-Коцюбинської територіальної громади може звернутися до Центру життєстійкості – безбар'єрного простору, в якому можна отримати підтримку та нові можливості для розвитку, індивідуальної та групової роботи із психологом, проведення просвітницьких заходів.

Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров'я « Ти як?» Першої леді Олени Зеленської.

У центрі спеціалісти начатимуть бути емоційно та ментально-стабільним навіть за кризових умов. А також:

• підкажуть, які соціальні послуги можна отримати в громаді;
  • нададуть професійну психологічну підтримку;
  • створять дружній простір громади для навчання, спілкування та відпочинку;
  • навчатимуть адаптації осіб/сімей/групи осіб до кризових ситуацій, та як набути навичок стресостійкості;
  • підтримуватимуть психічне здоров’я та працюватимуть над зниженням загального рівня тривожності серед населення;
  • допоможуть зміцнити сімейні і родинні зв’язки;
  • сприяють підвищенню соціальної згуртованості територіальної громади.

Команда фахівців проводитиме групові заняття і тренінги, а також - індивідуальні консультації для дорослих і дітей.

Послуги Центру для усіх жителів громади безкоштовні.

Адреса Центру життєстійкості :

селище Михайло-Коцюбинське, вул. Миру, 3 (на базі КНП «Центр надання соціальних послуг» Михайло-Коцюбинської селищної ради

Також будуть відбуватися виїзні зустрічі до старостинських округів Михайло-Коцюбинської ТГ.

Контакти Центру :

(0462)611859

cnsp_2017@ukr.net

Наші двері відчинені аби сприяти впровадженню інтегрованих соціальних послуг, підвищенню їх якості, зміцненню індивідуальної, сімейної та громадської життєстійкості громадян.