Тренінг з інструментів участі у селищі Михайло-Коцюбинське

Дата: 06.03.2024 11:59

Ви громадський діяч/ка з Михайло-Коцюбинської громади? Вам небайдуже, як розвиватиметься та відновлюватиметься ваша громада? Ви готові залучатися до прийняття рішень?
Тоді запрошуємо на дводенний тренінг з інструментів участі.
Він відбудеться 14-15 березня в Михайло-Коцюбинському.
Організовує навчання громадська організація «Агенція міських ініціатив». Тренерка з інструментів участі Тетяна Романова.
Інструменти участі дадуть можливість більш якісно залучати людей до прийняття рішень в громаді, налагоджувати чіткі механізми для запровадження конструктивного, якісного діалогу громадськості та місцевою владою.
Щоб взяти участь в навчанні, просимо вас зареєструватися за посиланням тут https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSciVQkntAMxKKvw4MeBXVNN3qISSV-8USeleCQLphCIq5h-gg/viewform?fbclid=IwAR2k0wzgEoFDEwli8cpi8RrgdqQyAoauNn6jitJIwrKo4fWwGH4S6JzDHLQ
Про місце проведення навчання дізнаються відібрані учасники.
Проєкт «Разом до відновлення та розвитку» створено громадською організацією «Агенція міських ініціатив» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання @isar.ednannia у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.