Посилений контроль за сімейними формами виховання

Дата: 07.11.2023 11:07

Останнім часом наша держава все більше уваги приділяє сімейним формам виховання. З метою висвітлення питання здійснення державного контролю за перебуванням дітей у сімейних формах виховання, 2-3 листопада 2023 року, працівники Центру надання соціальних послуг Михайло-Коцюбинської селищної ради пройшли підвищення кваліфікації в рамках короткострокової програми «Про взаємодію місцевих органів влади щодо здійснення контролю за умовами утримання та виховання дітей у сімейних формах виховання, організація соціального супроводження/супроводу таких сімей», яке організовано Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації.

Безпосередньо, відділенням соціальної роботи, посилено взаємодію з опікунськими, прийомними сім’ями, задля створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Під соціальним супроводженням  фахівців ЦНСП перебуває 2 прийомних сім’ї, які виховують 5 дітей та 12 опікунських сімей, в них 16 дітей. Опікуни, піклувальники, прийомні батьки часті гості Центру, де з ними обговорюються проблемні питання та окреслюються шляхи їх вирішення, надаються консультації щодо виховання дітей.

Окрім соціальних послуг, які надаються родинам, завдяки тісній співпраці Центру надання соціальних послуг з благодійниками, вдається допомогти дітям згідно їх потреб.