Підготовка до впровадження інноваційних сервісів у сфері надання соціальних послуг триває

Дата: 31.03.2023 10:20

29 березня фахівці з соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Михайло-Коцюбинської селищної ради - Світлана Переварко то Альона Ємельянченко спільно з методистами Чернігівського обласного центру соціальних служб, представниками Ніжинської та Коропської територіальних громад пройшли навчальний тренінг з базової домедичної допомоги для працівників установ, в яких за підтримки ПРООН започатковується роботу мобільних соціальних сервісів. Захід організовано за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Досвідчений тренер Олександра Стародуб, викладач домедичної допомоги для медичних та немедичних працівників, навчала присутніх як розпізнати ознаки зупинки кровообігу, провести серцево-легеневу реанімацію, як діяти при наявності кровотеч, травм чи опіків, яким чином допомогти при інших невідкладних станах (інсульті, інфаркті). Учасники практично відпрацьовували навички переведення постраждалого в безпечне положення та вправлялись у проведенні серцево-легеневої реанімації на манекені. Організований захід відповідає стандартам, передбаченим  вимогам Наказу №441 від 09.03.2022 року МОЗ України «Про затвердження порядків надання домедичної допомоги особам при невідкладних станах», протоколу BLS  (Basic Life Support) Європейської ради реанімації.По завершенню тренінгу наші фахівці отримали кейси з  медичним обладнанням для використання у роботі під час надання мобільних послуг з екстреної соціально-психологічної допомоги.

За інформацією КУ "Центру надання соціальних послуг" Михайло-Коцюбинської селищної ради