План проведення заходів до Дня Незалежності України та Дня Державного ПрапораУкраїни

Дата: 19.08.2020 14:06

1. Історична онлайн-вікторина. 23 серпня.
  2. Відео-трансляція творчих доробок колективів художньої самодіяльності громади. 24 серпня.
  3. Відкриття історико-краєзнавчої кімнати в Андріївському старостинському окрузі. 24 серпня 11.00.
  4. Відкриття тематичного стенду  біля М-Коцюбинської селищної ради «Михайло-Коцюбинське – центр громади».  24 серпня 12.30.
  5. Вручення премії імені Василя Еллана-Блакитного та стипендії «Обдарованість» в приміщенні М-Коцюбинського Будинку культури. 24 серпня 13.00.
  6. Презентація збірки «Мальовничі місця громади» із циклу «Туристична стежина громади». (відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму М-Коцюбинської селищної ради). За інформацією   відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради