Михайло-Коцюбинська громада вітає!

Дата: 08.07.2020 14:21

Фото без опису   Прожити 100 років – значить прожити цілий вік!

5 липня у селі Малійки Ведильцівського старостинського округу Михайло-Коцюбинської громади  відзначила свій 100-літній ювілей місцева жителька Кузьменко Марія Захарівна.

Народилася ювілярка в селі Ведильці. Після заміжжя переїхала до села Малійки. Народила та виховала 4 дітей. Все життя працювала в колгоспі. Односельці та знайомі характеризують її як дуже позитивну, життєлюбну та працьовиту людину. Зі слів Марії Захарівни, життя часто випробовувало її на міцність та вона ніколи не здавалася. Секретом довголіття вважає вміння в усьому бачити хороше.

З нагоди поважного ювілею до довгожительки  завітали в.о. селищного голови Ніна Ворох,  заступник селищного голови Віктор Єрема, староста Марина Духно та депутат селищної ради Ніна Коротич. Звертаючись до ювілярки, гості висловили вдячність за її добросовісну, невтомну працю, виховання дітей та онуків, за яскравий приклад людяності, порядності, а також вручили подарунки і квіти.

Вітаючи  Марію Захарівну з особистим святом,  Ніна Ворох зазначила, що саме на таких людей потрібно рівнятися нинішньому поколінню, вчитися у них мудрості та гідності, бути такими ж чуйними та надійними. Прожити 100 років – значить прожити цілий вік. Ще раз вітаємо Вас з ювілейною датою.

Щиро вітаємо Вас зі святом урочистим,
Дякуємо Богу, що
Ви є на землі,
Хай над
Вами небо буде чисте,
Радісно на серці, повно на столі.

Хай стелиться життя розмаєм
І хилить щастя повен цвіт,
Ми від душі
Вам бажаєм
Здоров'я міцного і многая літ.