Робочий візит до Левковицького старостинського округу

Дата: 06.07.2020 10:35

Фото без описуТретього червня з робочим візитом до Левковицького старостинського округу завітали  в.о. селищного голови Ніна Ворох разом із заступником Віктором Єремою та начальником відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідією Гаєвською. Цей візит мав приємну місію. До Дня Конституції  України у нашій громаді було оголошено фотоконкурс  «Мальовничі місця громади»  перше місце в якому зайняв – Максим Бойко із с.Льгів. Тож представники громади привітали переможця та вручили  йому приз.

Робоча група відвідала Льгівський ЗДО  завідувачкою якого є Ірина Ворох. Приємно,  що заклад функціонує, приміщення та прилегла територія доглянуті. Простір у закладі організовано функціонально та зручно. Атмосфера у закладі неймовірно тепла та приємна.

Відвідали й центр старостату в селі Левковичі. Оновлена адмінбудівля, доглянута територія справили приємне враження. Разом зі старостою Ніною  Доброговською  було  обговорено робочі питання.

А ще в.о. селищного голови Ніна Ворох  разом із робочою групою випробували дорогу на якій завершено роботи з капітального ремонту. Це ділянка автомобільної дороги загального користування місцевого значення «С252121 Зайці – Льгів – Левковичі на ділянці км 7+740 – км 8+740» між селами Льгів і Левковичі Чернігівського району.

На ділянці дороги здійснено:

• укріплення узбіч щебенем на ширину 0,5 м;
  • влаштування вирівнювання поперечного та поздовжнього нахилу проїзної частини автогрейдером ЩПС;
  • улаштування тонкошарового покриття із гарячої дрібнозернистої асфальтобетонної суміші
  • встановлення технічних засобів організації дорожнього руху.

Капітальний ремонт проводився з урахуванням максимального збереження навколишнього ландшафту, в наявній смузі водовідведення.

Об’єкт  в рамках програми президента «Велике будівництво».

Загальне враження від візиту  позитивне. Багато чого зроблено, але ще й багато над чим потрібно працювати.