Молоде покоління – ЗА розвиток ГРОМАДИ!

Дата: 25.02.2020 14:32

20-21 лютого 2020 року учні 4 закладів М-Коцюбинської ОТГ брали участь у Днях популяризації економічного розвитку, що дієв рамках реалізації Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» у Славутичі.  Участь в даному заході здійснюється завдяки діючого Меморандуму про співпрацю між М-Коцюбинською ОТГ, Любечською ОТГ та м.Славутич.

Всі 5 бізнес-проектів пройшли у півфінал бізнес-змагань учнів «Славутич-розвиток» - оцінка бізнес-проектів на підставі публічного захисту:

1. Проєкт «Ательє по ремонту одягу та взуття» команди Михайло-Коцюбинської гімназії у складі учнів Бабич Єлизавети, Безнощенка Максима, Мироненка Максима (керівник – Сусула Ігор Володимирович)
  2. Проєкт «Вирощування полуниці у мішках» команди Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі Ворох Наталії, Єрко Андрія, Зенченко Володимира (керівник – Белоколоша Наталія Анатоліївна)
  3. Проєкт «Міні-завод по виготовленню натурального твердого сиру» команди Михайло-Коцюбинської гімназії у складі Бабич Єлизавети, Безнощенка Максима, Мироненка Максима (керівник – Сусула Ігор Володимирович)
  4. Проєкт «Сміттєсортувальне підприємство «Друге життя» команди Мньовської ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі Гірко Дарії, Гаврилюк Дарії (керівник – Гетта Ольга Іванівна)
  5. Проєкт «Стежками рідного краю» команди Шибиринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі Дахно Костянтина, Колінько Анастасії, Симончука Тимофія (керівник – Тупиця Марина Михайлівна)

Три бізнес-проекти М-Коцюбинської ОТГ взяли 16 тис.грн призового фонду з можливих 30 тис.грн.

ВІТАЄМО переможців:

ІІ місце - проєкт «Вирощування полуниці у мішках» команди Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі Ворох Наталії, Єрко Андрія, Зенченко Володимира (керівник – Белоколоша Наталія Анатоліївна)

ІІ місце - проєкт «Сміттєсортувальне підприємство «Друге життя» команди Мньовської ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі Гірко Дарії, Гаврилюк Дарії (керівник – Гетта Ольга Іванівна)

ІІІ місце -проєкт «Міні-завод по виготовленню натурального твердого сиру» команди Михайло-Коцюбинської гімназії у складі Бабич Єлизавети, Безнощенка Максима, Мироненка Максима (керівник – Сусула Ігор Володимирович).

Як зазначив, один з керівників проекту: «Немає різниці хто виграв. Кожен отримав  море позитиву, колосальний досвід з написання бізнес-проектів, досвід з спілкування, розширили коло друзів».

За інформацією відділу освіти, молоді,

спорту, культури і туризму

М-Коцюбинської селищної ради