ФЕСТИВАЛЬ «ВУЛИЦЯ» ЗУСТРІЧАВ ГОСТЕЙ

Дата: 28.05.2019 08:09

25 травня талановиті діти, вихованці М-Коцюбинської школи мистецтв відвідали та взяли участь у І Обласному фестивалі народної гри та іграшки «Вулиця», який проходив в Центральному парку культури та відпочинку м. Чернігів.
       Метою фестивалю є відродження, збереження і розвиток українських народних традицій виготовлення іграшок; формування інтересу до народної іграшки; популяризації традиційних українських народних ігор, кращих зразків народної творчості; залучення широкого кола населення до вивчення фольклору.
        Для гостей фестивалю організатори підготували велику програму дозвілля. До святкового концерту долучився естрадний вокальний ансамбль «Смайлики» М-Коцюбинської школи мистецтв (керівник Кирієнко С.О.), крім того талановиті квіточки нашої громади Маслова Софія, Бабич Ліза, Корінь Руслана виконували сольні номери, чаруючи всіх присутніх своїм неймовірним співом.

До фестивалю, який проводився, були залучені діти, батьки та  майстри Чернігівського краю. Свою майстерність у виготовленні ляльок-мотанок  показала  і наша майстриня  Чаус Валентина Михайлівна з Михайло-Коцюбинського. У  надзвичайний світ прикрас із бісеру ми поринули разом з чарівною жінкою Тамарою Шуст з села Андріївки.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

М-Коцюбинської селищної ради