РОДИННІ ЦІННОСТІ ОСВІТЯНСЬКОГО КОЛЕКТИВУ

Дата: 18.04.2019 16:50

17 квітня вчителі початкових класів та вчителі історії Михайло-Коцюбинської  громади відвідали креативний семінар «Використання краєзнавчого матеріалу  на уроках гуманітарного та краєзнавчого циклів» на базі Шибиринівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Семінар розпочався цікавим весняним уроком вчителя початкових класів Дахно Галини Миколаївни та майстер-класу з виготовлення лепбуку «Першоцвіти» в її виконанні. Співочий виховний захід, приурочений Великоднім святам, разом з вчителями Шибиринівської ЗОШ підготувала вчитель початкових класів Ольга Петрівна Ющенко.

А родзинкою заходу стало відвідування музейного комплексу Юрія Дахна в селі Москалі.  Юрій Володимирович – природжений дослідник-краєзнавець, збирач старожитностей та просто унікальна, цікава у спілкуванні людина. У кожній старовинній речі, навіть фрагменті, він убачає свідка історії, тому недарма з ранніх літ почав збирати старожитності: рушники, старовинний одяг, світлини, документи, гроші, картини, предмети побуту тощо – що сьогодні вже складають цілий музейний комплекс. Власне «музейна справа» Юрія Дахна бере початок із мідного п’ятака, знайденого біля прадідової хати, та речей власного роду, які після розкуркулення були розпродані за копійки.

У всіх починаннях  Юрія Володимировича підтримує родина: дружина – Галина Миколаївна, сини – Олексій, Костянтин і донька Дарія, котрі не тільки допомагають в облаштуванні музею, а й самі долучаються до народної творчості.

Саме цим семінаром були підведені підсумки методичної роботи відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму за 2018-2019 навчальний рік.

Сподіваємось, що такий захід надихнув вчителів громади на подальші злети, творчість та професійний  нетлінний запал.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради