МУЗИКА ТОРКАЄТЬСЯ ДУШІ ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ, ВІД ЕПОХИ ДО ЕПОХИ

Дата: 18.03.2019 11:47

6 березня 2019 року, напередодні Міжнародного свята усіх жінок, двері затишної музичної вітальні М-Коцюбинської школи мистецтв гостинно відкрилися для того, щоб всі присутні відчули всю красу і велич музики, оспіваної поетами і композиторами різних епох і віків.

У виконанні юних музикантів школи мистецтв лунала музика різних епох, яка змушує замислитись над життям, тривожить серця і душі своєю величчю та неповторністю.

Сценарій вечора класичної музики був підготовлений викладачем музично-теоретичних дисциплін Кирієнко С.О. та пройшов у вигляді лекції-концерту з цікавими фактами з життя композиторів та особливостями становлення і розвитку музики різних епох та жанрів.

Розпочався концерт натхненним виступом викладача з класу духових інструментів Ковгана В.М. у супроводі концертмейстера Лабазова А.С. та піснею «Класична музика» В.Іванько у виконанні учениці 6 класу сольного співу Бабич Елизавети.

Присутні з задоволенням прослухали твори найяскравішого представника епохи бароко, великого німецького композитора Й.С.Баха, музика якого вражала своєю величчю та неповторністю. У виконанні учениці 4 класу фортепіано Каріни Забототної  та учня 4 класу фортепіано Лепехи  Олександра  (викладач  Редько К.О.) прозвучали: «Маленька прелюдія» Й.С.Баха  та Сонатина «Каролина» К.Ф.Е.Баха.

Прозвучали твори великого генія, «сонячного маестро» В.А.Моцарта:

"Дитячі ігри "у виконанні учениці 6 класу сольного співу Корінь Руслани  (викладач Євсюкова Т.І., концертмейстер Потапенко М.Є) та Сонатина у виконанні учня 6 класу духових інструментів Загривого Романа  (викладач Ковган В.М., концертмейстер Лабазов А.С.).

Присутні змогли насолодитись музикою композиторів-романтиків в чиїх творах відбилися всі почуття пристрасті і переживання тієї епохи: М.В. Дремлюга «Лірична пісня»  у виконанні учениці 7 класу  фортепіано Ковган Анни (викладач Редько К.О.), Ф.Шуберт  «Куда» iз циклу «В путь» у  виконанні учениці 6 класу сольного співу Бабич Елизавети  (викладач Євсюкова Т.І., концертмейстер Потапенко М.Є), Ф.Шуберт  «Форель»  iз циклу «Прекрасна мельникiвна» у  виконанні  учениці 6 класу сольного співу Корінь Руслани (викладач Євсюкова Т.І., концертмейстер Потапенко М.Є), Карл  Мария фон Вебер «Хор мисливців»  з опери «Вільний  стрілець» у виконанні  учня 6 класу сольного співу Бабич Артема ( викладач Євсюкова Т.І., концертмейстер Потапенко М.Є).

Вершиною Віденської класичної школи являється творчість німецького композитора Л.Бетховена, якого представила учениця 2 класу  фортепіано Артьоміна Дар’я  (викладач Редько К.О.). « Від темряви до світла – від боротьби до перемоги»  –  девіз його творчості. У виконанні  Артьоміної Дар’ї прозвучала Сонатина  Л.Бетховена.

Присутні змогли ознайомитись з твором  одного з найвідоміших музикантів епохи класицизму, блискучого віртуоза органіста і клавесиніста Георга Телемана. Соната Г.Телемана була виконана ученицею 7 класу  духових инструментів Ковган Анною (викладач Ковган В.М., концертмейстер Лабазов А.С.)

У виконанні учениці 3 класу  духових iнструментiв Кравченко Вiкторiї

(викладач Ковган В.М., концертмейстер Лабазов А.С.) прозвучав  Хорал В.Пiкуля.

Наприкінці концерту з вітальним словом до гостей, учнів та викладачів звернулася директор М-Коцюбинської школи мистецтв  Костюченко Л.В. З її вуст пролунали побажання творчих успіхів, натхнення учням і викладачам школи мистецтв та миру, добра і злагоди всім присутнім.

За інформацією відділу освіти, молоді,

спорту, культури і туризму

М-Коцюбинської селищної ради