IX РЕГІОНАЛЬНИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ НА КУБОК ВОЛОДИМИРА ЄРЕМИ

Дата: 27.02.2019 09:15

Щорічний IX турнір з волейболу, присвячений пам'яті Володимира Єреми, пройшов у спортивній залі Андріївської школи 23 лютого 2019 року. Цьогоріч зібралися 4 команди - кращі волейболісти  с.Ковпита, селища Михайло-Коцюбинське, с. Андріївка та  збірна вчителів фізичної культури.

Традиційно, після «Козацького маршу», команди заходять до спортивної зали і шикуються на волейбольному майданчику. Заноситься  Державний Прапор. Турнір оголошується відкритим. Головний суддя змагань, вчитель фізичної культури Андріївської школи Олексій Галько рапортує про готовність команд до проведення змагань.

Учасників та гостей турніру вітали директор школи Тетяна Безлюдна, заступник селищного голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Віктор Єрема, спеціалісти відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Олена Маслова та Алла Прищеп.

Після урочистої частини розпочалися змагання за Кубок В.Єреми. У ході гри визначилися напівфіналісти, потім – фінальна гра між командами с.Андріївка та збірної вчителів за перемогу, яку здобули господарі волейбольного турніру – Кубок у черговий раз залишився в Андріївці. Усі команди отримали нагороди – дипломи, медалі та грамоти кожному учасникові,  пам’ятні вимпели, а учні Андріївської загальноосвітньої школи – нову спортивну форму. Суддівською колегією також було визначено кращих гравців кожної команди.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту,

культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради