ІННОВАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ

Дата: 01.02.2019 08:50

"Відпрацювання навичок ефективного спілкування" через трансформаційну гру «Тріумф свободи» (автор Ірина Долинская - психолог, організатор фестивалів, автор серії книг) провела вчитель основ здоров’я Ведильцівської  ЗОШ І-ІІІ ст. Олена Маслова.

Вперше грала з учнями 9 класу: 6 учасників, 6 різних моделей поведінки, 6 розумінь.

Тріумф особистісного розуміння учасниками уроку – це головний момент сьогоднішньої нової освіти. Звернути увагу на себе, міркування про себе, прийняття себе як особистості, винайти свою цінність, свої ресурси та зрозуміти, що «Я - особистість» можу дати щось іншим.

Під час попередніх уроків  проводилася гра-тренажер "Бачу. Думаю. Відчуваю" - автор Наталія Чуприна - КОУЧ ТРЕНЕР ІГРОТЕХНИК ФАСИЛІТАТОР КОНСУЛЬТАНТ   З ПИТАНЬ ОСВІТИ, ШКОЛА ОСВІТНЬОГО КОУЧИНГУ. Невелика техніка допомагає знаходити розуміння, що багато висновків ми знаходимо через свої власні інтерпретації, а не те що ми бачимо.

Коли закінчується урок і вчитель чує від своїх учнів: що цікавого підготуєте для нас на наступний урок? Ми чекаємо."
Сама чекаю наступної середи.

Мрії здійснюються.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму