Семінар-нарада керівників закладів освіти Михайло-Коцюбинської ОТГ

Дата: 12.12.2018 14:37

10 грудня 2018 року у тренінговому форматі  відбувся семінар-нарада керівників закладів освіти Михайло-Коцюбинської ОТГ. Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідія Гаєвська  розпочала із гри-привітання «Привітай друга» та очікувань від тренінга. Показала презентацію про навчальну поїздку групи освітян об’єднаних територіальних громад Чернігівської області до Польщі, зокрема до північної частини Мазовецького воєводства.

Поїздка стала можливою завдяки SolidarityFundPL, у співпраці з шведсько-українським проектом "Підтримка децентралізації в Україні" SKLInternational.org.ua, Асоціація об'єднаних територіальних громад. Чернігівський район представляли керівники освітньої галузі об’єднаних територіальних громад з Іванівки - Оксана Колесник, яка була керівником групи. З Гончарівська -Валентина Примак, з Олишівки – Олександр Волеваха.

На зустрічі-презентаціїпро освітній простір Польщі було висвітлено нові форми роботи закордонних колег,  що викликало жваву зацікавленість серед керівників та показало нові шляхи для росту закладів освіти.

Руханка «Передай далі»  внесла розрядку в емоційний стан присутніх та активізувала розумову діяльність.

А робота в групах по ранжуванню виплат за престижність праці педагогічним працівникам дала можливість зясувати необхідність введення нових форм і методів роботи в управлінську діяльність закладів освіти.

Зворотній зв’язок «5 радощів» дозволив учасникам тренінгу підвести підсумки та спонукав до подальшого введення нових підходів до організації освітнього процесу.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради