Святкування дня працівників соціальної сфери

Дата: 05.11.2018 15:51

Як завжди в першу неділю листопада відзначається День працівників соціальної сфери. Тому і наша громада не забарилася з привітаннями та 2 листопада у святковій  залі вітали соціальних робітників Ценру надання соціальних послуг М.-Коцюбинської селищної ради.

На свято завітали  в.о. голови селищної ради Н.В.Ворох, заступник селищного голови В.І.Єрема, представник народного депутата М.Микитася – Ф.М.Носенок.   Усі соціальні робітники отримали подарунки: від селищної ради були вручені велосипеди, а кращі  робітники громади отримали подяки, від М.Микитася – робочі чобітки.                                                               Учасниками колективів художньої самодіяльності  ОТГ створювався святковий настрій  цього заходу.

Соціальні робітники отримали заряд  позитивного настрою і з теплом в душі та усмішками на вустах залишалися цього дня.

Директор ЦНСП Т.В.Нємченко