Малі Олімпійські ігри в громаді

Дата: 15.09.2018 07:51

В Михайло-Коцюбинській об`єднаній територіальній громаді вже стало традицією в  рамках  Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня  на базі Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст. проведення «Малих Олімпійських ігор» для вихованців старшого віку закладів дошкільної освіти.

Змагались чотири команди, вихованці Андріївського ЗДО «Янголятко», Кархівського ЗДО  «Мандаринка»  Михайло-Коцюбинського ЗДО «Пролісок»  та Льгівського ЗДО «Сонечко».

Організатори свята директор Безлюдна Т.А., вчитель фізичної культури Галько О.В. та завідувач  ЗДО Панченко Т.М.  відтворили для вихованців атмосферу справжніх Олімпійських ігор.  На святі було внесення Олімпійського прапору, учасники змагань складали присягу, обіцяючи бути чесними, дотримуватися правил змагань і поважати перемогу суперника.

Малята вправно справлялись з завданням, змагались в естафетах  продемонстрували спритність, витриманість, сміливість, почуття колективізму, дружби, взаємовиручки, прагнення до занять фізкультурою, підготували   музичні вітання  для вболівальників.

Привітали дітей зі святом і побажали успіхів на спортивній ниві журі свята: заступник голови Михайло-Коцюбинської ОТГ  Єрема В.І., начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Гаєвська Л.О., спеціаліст Прищеп А.В., методист Руденко Т.В., вчитель фізичної культури Бублик І.О.

Незвично урочиста атмосфера налаштувала дітей на перемогу, викликала бажання бути першим і найкращим.

І хоча дитячі Олімпійські ігри проходили під гаслом «Головне не перемога, а участь», кожен учасник з гідністю відстоював честь своєї команди, пишався своїми спортивними досягненнями і успіхами у виконанні вправ та естафет.

Нагородою для всіх учасників свята стали дипломи, та подарунки. А на згадку про чудове дійство учасники свята сфотографувалися разом із гостями.

За інформацією відділу освіти, молоді,

спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради