СВЯТО ВДАЛОСЯ!!!!

Дата: 10.07.2018 07:26

Щорічно, за традицією, мешканці  М-Коцюбинської ОТГ  відзначають День села. Саме в цей день до свого рідного куточка  з’їжджаються  люди, які тут народилися, виросли, та відчули справжню материнську ласку і турботу, цінні поради батька та ті, що наполегливою працею звеличували свій рідний край.

7 липня День села відзначав Пльохівський старостинський округ. Голова М-Коцюбинської ОТГ Микола Завальний, голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко та секретар селищної ради Ніна Ворох вітали присутніх з таким прекрасним і чудовим святом. Працівники соціальної служби   з обслуговування одинокого та непрацездатного населення  отримали в подарунок велосипеди.

Колектив художньої самодіяльності Жукотківського Будинку культури привітав жителів концертною програмою.

А індустріальна молочка компанія підсолодила свято смачним морозивом.

8 липня День села відзначав Ведильцівський старостинський округ. Заступник голови М-Коцюбинської ОТГ Віктор Єрема побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, адже такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідія Гаєвська  передала директору Ведильцівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Дмитру Петровському копіювальний прилад для першого класу з метою впровадження Державного стандарту Нової української школи.

А Тамара  Нємченко, директор центру  соціального обслуговування вручила велосипеди для своїх спеціалістів.

Помічник народного депутата Микитася М.В., Федос Носенок вручив святкові подарунки бійцям, учасникам АТО.

Смачний куліш, солодощі та гарний настрій порадували  гостей свята.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму.