Чернігівський район, Чернігівська область

ДЕНЬ СЕЛА В КАРХІВЦІ

Село - наш дім, наше коріння і доля, наша кровність і материнська пісня. Наше село - розбуджені досвітки, духмяні пахощі літа. Тут живе наше дитинство, це частина нашого серця. Вона наша сповідь і турбота, і безтурботність теж. Рідне село - це ми з вами, це наша Україна-мати.

27 травня в Кархівському старостинському окрузі відбулися святкові заходи з нагоди Дня села. Староста Алла Можар вітала та вручала подарунки довгожителям, найменшим жителям села, ювілярам та тим, хто безпосередньо бере участь у благоустрої села.

Розквіту і процвітання, духовної міці та волелюбності, національного духу і гідності, благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках бажали присутнім заступники голови М-Коцюбинської ОТГ Віктор Єрема та Віктор Івахненко.

А ще рясних врожаїв на хлібних нивах та у садах, гарного приросту у господарствах зичила начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідія Гаєвська.

В день села  привітати приїхав колектив  «Два кольори» Левковицького старостинського округу. З вуст аматорського  колективу  «Журавка» ( худ. керівник О. Якубець) звучали улюблені пісні односельців.

Порадували своїми виступами вихованці дитячого садочка «Мандаринка» та учні місцевої школи.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту , культури і туризму.