Святий Миколай завітав до андріївських дітлахів

Дата: 19.12.2017 15:36

19 грудня до Андріївської школи завітали посланці святого Миколая: Михайло-Коцюбинський селищний голова Микола Завальний, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідія Гаєвська та в.о. старости с.Андріївка Віктор Єрема. Учні початкової школи та вихованці ДНЗ «Янголятко» підготували святкову концертну програму: піснями та віршами славили Святого Миколая, Зимоньку-Сніговицю, дарували глядачам чудові танці та інсценізації. Гарного настрою всім присутнім додав виступ дошкільнят. Море позитивних емоцій отримали господарі та гості свята.

Звичайно, що на малечу чекали солодкі подарунки до свята, а для навчального закладу селищний голова подарував кольоровий лазерний принтер. Лідія Гаєвська вручила подарунки від районної філії обласного центру зайнятості учням, які стали переможцями конкурсу малюнків «Моя професія».

Батьки та учні щиро вдячні керівництву громади за належну увагу до вихованців садочка та школи.

Любов Рябоконь,

голова батьківського комітету Андріївської школи