Михайло-Коцюбинська громада розпочинає громадське обговорення «Стратегії розвитку Михайло-Коцюбинської об’єднаної громади на 2018-2020 роки»

Дата: 23.01.2018 15:03

Головна  мета  Стратегії – формування  нового  бачення  сталого  місцевого розвитку  громади  за нових умов, докорінні позитивні зміни якості  життя  її мешканців через комплексні  зміни  системи  управління, використання унікальних можливостей громади, підвищення конкурентоспроможності її економіки та інвестиційної  привабливості,  ефективного  використання ресурсів, узгодження  інтересів всіх зацікавлених сторін, створення нових  робочих  місць.

Текст документу розміщено на офіційному сайті громади: http://mkocubynska-gromada.gov.ua, в адміністративних приміщеннях старостинських округів, в навчальних закладах громади.

Кожен не байдужий мешканець може внести свої зауваження, пропозиції та отримати на них офіційну вмотивовану відповідь.

Просимо звернути увагу мешканців населених пунктів, які увійшли до складу Михайло-Коцюбинської громади, бо в даному документі є проекти, які можуть бути реалізовані саме у вашому населеному пункті !

Звернення приймаються

- для паперових листів: 15552, вул. Шевченка,50, смт.Михайло-Коцюбинське Чернігівського району, Чернігівської області.

- для електронних : mksrchrukr@ukr.net