Засідання Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Михайло-Коцюбинської селищної ради

Дата: 15.10.2024 16:43

15 жовтня 2024 року у приміщенні Михайло-Коцюбинської селищної ради під головуванням селищного голови Ніни Ворох відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Михайло-Коцюбинської селищної ради.
На порядку денному розглядалося чотири питання:
1. Про надання дозволу на продаж земельної ділянки, право власності, якою належить малолітній дитині; 2.Про приватизацію на ім’я малолітньої дитини земельної ділянки; 3. Про визначення місця проживання дитини разом з матір'ю; 4. Про стан виконання батьками батьківських обов’язків щодо своєї неповнолітньої дитини.Під час засідання було заслухано начальника Служби у справах дітей Михайло-Коцюбинської селищної ради Тетяну Малу, запрошених осіб та членів комісії, які брали активну участь в обговоренні питань та вносили свої пропозиції щодо їхнього вирішення. З’ясувавши  факти та обставини, що призвели до виникнення питань та їх обґрунтування, члени комісії ухвалили конструктивні рішення в інтересах дітей.