Ігор Штих

Дата: 06.08.2024 10:25

Солдат Ігор Штих  народився у селі Ковпита Михайло-Коцюбинської територіальної громади. В умовах повномасштабної війни захищав Україну від загарбників у складі мотопіхотної бригади. Загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині 27 липня 2024 року. Попрощалися із бійцем у Чернігові, поховали на кладовищі малої батьківщини.

Герої не вмирають! Вони продовжують жити в наших серцях та пам`яті, а їхні імена викарбовуються в історії України. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас! Царство небесне Герою!

Слава Україні! Героям Слава!