На базі Михайло-Коцюбинського ліцею пройшли тренінги

Дата: 31.07.2024 11:22

12 та 24 липня 2024 року на базі Михайло-Коцюбинського ліцею пройшли тренінги для дітей «Терапевтична іграшка: «Teddy Bear Therapy». Ці заходи продовжують реалізовуватися в рамках проєкту «З теплом у серці до серця», який виконує ГО «Київський інститут стратегічного аналізу і реформ «КІСАР» у межах програми CLEAR. Всі ми розуміємо, що сьогодні діти живуть у неможливих обставинах. Вони не мають чуть вибухи, не мають переживати постійний страх за своє життя та життя близьких. Саме тому робота дитячих психологів та педагогів особливо важлива, задля допомоги дітям та їх батькам пережити стресові й травматичні події. Teddy bear – терапія – це одна із новітніх методик роботи з людьми, яка вже дуже гарно себе зарекомендувала і показала дуже круті результати у рамках клінічної, військової та онко-психології. Саме тому, що ця терапія вже має гарні перевірені результати, вона впроваджується на території нашої громади та допомагає дітям впоратися із негативними емоціями та легше переживати важкі обставини. Під час заходів діти багато говорили про власні емоції, малювали, танцювали із ведмедиками, та робили цікаві вправи. Також переглянули навчальні мультфільми “Ласкаво просимо до Сезаму”, зокрема - відео «Слоненя раде» та «Аміра Сердиться», після чого ділилися власними думками стосовно побаченого і почутого. Усі дітки були відкриті та готові до спілкування —активні, зібрані, згуртовані. Вони із задоволенням брали участь у заняттях, особливо їх надихали рухливі вправи та робота з повітряним пластиліном. Дякуємо за натхненну роботу тренеркам Косовець Ганні та Соколенко Оксані.

#Програма_CLEAR, #КІСАР

За інформацією Центру надання соціальних послуг