В Михайло-Коцюбинській селищній територіальній громаді продовжується реалізація проєкту «З теплом у серці до серця», який виконує ГО «Київський інститут стратегічного аналізу і реформ «КІСАР» у межах програми CLEAR

Дата: 31.07.2024 11:19

2 та 4 липня 2024 року на базі КНП «Центр надання соціальних послуг» Михайло-Коцюбинської селищної ради пройшли тренінги «Емоційна компетентність в умовах війни» для жінок - мешканок нашої громади. Такі колективні заходи в наш час є дуже важливими та допомагають людям утримувати позитивний емоційний настрій, легкість та оптимізм. У нестабільності та небезпеці сьогодення, ці позитивні емоції є вкрай важливими для здорового стану психічної системи кожної людини. Саме для того, щоб у будь якій емоційно-важкій ситуації, люди вміли впоратися із власними емоціями, вони мають володіти методами саморегуляції. Опанувати ці методи учасницям тренінгів допомогли різноманітні вправи, які були виконані за допомоги досвідченої тренерки Парубець Богдани. Психологиня відмітила, що усі жінки були налаштовані на роботу та з радістю виконували запропоновані завдання. Під час обговорення вправ учасниці ділилися власними емоціями та позитивним ефектом - легкістю в думках та тілі, що є гарним стартом у розвитку власного емоційного інтелекту.

Програма дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (CLEAR) – це програма реагування на гуманітарні потреби в Україні, яку впроваджує Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансує Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID’s BHA). ГО «КІСАР» є партнерською організацією Global Communities, яка реалізує завдання програми CLEAR на території Михайло-Коцюбинської громади.

#Програма_CLEAR, #КІСАР

За інформацією Центру надання соціальних послуг