Опитування мешканців Михайло-Коцюбинської громади щодо Програми комплексного відновлення

Дата: 26.07.2024 15:27

Саме ви вирішуєте, як має жити ваша громада у найближчі роки. Але для цього потрібно поділитися своїми думками з експертами громадської організації «Агенція міських ініціатив», які наразі працюють над Програмою комплексного відновлення вашої громади. Це опитування ми проводимо разом із Михайло-Коцюбинською селищною радою.

Анкетування займе 30-40 хвилин часу. Всі відповіді будуть проаналізовані та в узагальненому форматі увійдуть до Програми комплексного відновлення.

Якісна Програма – це підстава для швидкого залучення інвестицій, отримання міжнародної та державної допомоги, планування конкретних заходів подальшого відновлення та розвитку.

Пройти опитування можна за посиланням https://forms.gle/XqbEQZrF6HvmEbjA7