Серія безкоштовних вебінарів «Цифровізація задля розвитку»: Латвійський досвід для українських підприємств та організацій

Дата: 25.07.2024 13:43

26 липня відбудеться серія безкоштовних вебінарів “Цифровізація задля розвитку”, де експерти з Латвії поділяться досвідом використання цифрових технологій для підвищення конкурентоспроможності, соціального впливу та доступу до нових ринків для соціальних підприємств та громадських організацій.

Програма* заходу:
10:15 – 11:10 — Рекламні платформи та штучний інтелект.
11:10 – 12:10 — Цифровізація соціальних проектів.
12:10 – 13:00 — Цифровізація проектів для літніх людей та людей старшого віку.
* Зверніть увагу: учасники можуть відвідати як всі, так і лише ті вебінари, які їм цікаві.

Для кого буде корисно?
До участі в заході запрошуються представники малого та середнього бізнесу, соціальні підприємці, надавачі соціальних служб та організації громадянського суспільства, що спрямовують свою діяльність на покращення якості життя уразливих категорій людей.

Про що дізнаються учасники?

• Використання цифрових технологій для надання якісних соціальних послуг та підвищення імпакту підприємств.
  • Інноваційні рішення та підходи до цифровізації проєктів, проблеми та виклики.
  • Створення робочих місць та трудова інтеграція представників уразливих груп.
  • Вибір партнерів для запуску цифрових ініціатив.
  • Використання рекламних платформ та штучного інтелекту для залучення клієнтів.
  • Як цифрові рішення можуть врятувати життя.

Дата проведення: 26 липня, 10:00-13:00
Мова: синхронний переклад українською.
Участь у вебінарах безкоштовна за попередньої реєстрації.

Для того, щоб зареєструватись — перейдіть за посиланням