Привітання селищного голови з Днем Української Державності

Дата: 15.07.2024 16:16

Шановні жителі Михайло-Коцюбинської селищної територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Української Державності!

Указом Президента України від 24 серпня 2021 року започатковано  державне свято - День Української Державності, яке щороку відзначатиметься 15 липня. Саме в цей день в Україні відзначають День Хрещення Київської Руси-України і вшановують пам'ять Київського князя Володимира Великого.

На превеликий жаль, для українського народу становлення національної державності відбувалося досить складно. Це тисячолітня історія багатомільйонного народу, десятків поколінь зі своєю рідною мовою та звичаями, традиціями та культурою, своїм військом і своїми героями.

У цей день ми вшановуємо тих, хто боровся за свободу, здобуття державності та віддав життя за суверенну Україну. Дякуємо захисникам нашої держави, які зараз боронять нашу суверенну країну, її цілісність та незалежність, адже завдяки їм ми гордо звемося українцями!

Щиро бажаю кожному з нас оптимізму, міцності духу, віри у нашу перемогу над підступним ворогом.

Слава Україні!

З повагою селищний голова                                                                                     Ніна ВОРОХ