Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Проєкт «Захист та реабілітація у Дніпропетровській, Сумській та Чернігівській областях, стале відновлення постраждалого внаслідок війни мирного населення України»

Дата: 02.07.2024 08:46
Кількість переглядів: 40

Відділ з питань ветеранської політики Чернігівської районної державної адміністрації інформує, що громадська організація «Ерлай», як організація - партнер Гуманітарного фонду для України UHF, з 01.05.2024 розпочала реалізацію проєкту «Захист та реабілітація у Дніпропетровській, Сумській та Чернігівській областях, стале відновлення постраждалого внаслідок війни мирного населення  України» (далі-Проєкт), який триватиме 6 місяців.

Проєктом буде охоплено біля 1070 постраждалих громадян, у тому числі140 осіб з інвалідністю, що отримали ушкодження здоров'я від вибухових речовин, боєприпасів i військового озброєння. 3 них 350 осіб отримають індивідуальну підтримку-консультації з правового захисту; 50 поранених громадян, у тому числі особи з інвалідністю, будуть направлені до реабілітаційних центрів для проходження реабілітації; 100 осіб отримають грошову допомогу на оздоровлення та продукти харчування.