Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Вітання голови громади з Днем Конституції

Дата: 28.06.2024 13:42

Шановні мешканці та гості Михайло-Коцюбинської громади!

Щиро вітаю Вас з одним з найбільших свят незалежної України – Днем Конституції.

Двадцять вісім років тому, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави, Верховна Рада прийняла Основний Закон України. Конституція – це головний оберіг демократії та гарант соборності України. Наскільки це важливий Закон в житті України та українців - всі ми дуже добре зрозуміли та усвідомили 24 лютого 2022 року. Саме тоді стало очевидним й те, наскільки небезпечний для ворога наш Основний Закон, що він прагнув і прагне одного – знищити усі наші права та свободи, усі наші демократичні прагнення, нашу незалежність, нашу державність і нашу націю. Не вдалося йому це колись, не вдасться і тепер! Бо "ми народ, якого правди сила ніким звойована ще не була". Наша нація виросла на землі, що дихає історією, і ми завжди готові стояти пліч-о-пліч, захищаючи нашу українську землю та народ.

Дякую нашим Героям-захисникам, які на передовій стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними. Наш святий обов’язок – відстояти державу та Конституцію. Відстояти на фронті та в тилу. Зичу кожному хай буде міцним здоров’я, твердим дух та непохитною віра у власні сили й свою державу. З вірою в Перемогу і вдячністю нашим воїнам!

Слава Україні!

З повагою cелищний голова                                                                Ніна ВОРОХ