Соціально-психологічна фотовистака «Ми – сильні, ми – єдині!»

Дата: 04.06.2024 15:29

Соціально-психологічна фотовистака «Ми – сильні, ми – єдині!» відбулась для хлопців та дівчат із с. Ковпита. Захід тривав два тижні і за цей час діти створили неймовірні фотороботи, в яких відобразили те, в чому вони бачать справжню силу і єдність.

«Сила і єдність – це не тільки про силу духу і єдність нації, а ще й про силу простих речей і людей, які допомагають у скрутну хвилину. Це те, що може підтримати і надати опору – обійми, посмішка рідної людини зранку і просто увага один до одного», – зауважує психологиня ГО «Відродження нації» і організатор фотовиставки Наталія Хатнюк.

Загалом, фотовиставку створювали 99 учасників, серед яких були визначені 5 осіб, які представили більш цікаві роботи, а саме:

1) Андрій Кислий

2) Гліб Конюша

3) Цокота Валентина

4) Дмитро Прядко

5) Шульга Максим.

Переможці були нагороджені визначними подарунками, а всі інші учасники були відмічені мотиваційними призами.

Діяльність (Проєкт) впроваджується в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами.