Зі святом Останнього дзвоника!

Дата: 31.05.2024 11:00

Дорогі випускники, вчителі та батьки!

Від імені Михайло-Коцюбинської селищної ради та її виконавчого комітету  щиро вітаю всіх вас – учнів, випускників, вчителів, батьків зі святом  останнього дзвоника!На жаль, цього року по всій нашій Україні урочисто не пролунає останній дзвоник, учні не збиратимуться на  шкільному подвір’ї.  Нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого  і після. Дорогі випускники! Ще вчора вас називали “діти – наше майбутнє”. А від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне – будьте чесними і добрими людьми.

Дорогі батьки! Вітаю вас з Останнім дзвінком, адже в цей рік витрачено чимало ваших старань і зусиль, вкладено ваше натхнення і любов. Дякую за допомогу і підтримку. Бажаю усім міцного здоров’я, щасливої долі, творчих успіхів і відкриттів, вагомих здобутків у всіх задумах та починаннях.

З повагою

Селищний голова                                                                                       Ніна ВОРОХ