Оновлення персональних даних призовників, військовозобов'язаних та резервістів

Дата: 21.05.2024 08:11

Як відомо, 18 травня набув сили закон про мобілізацію №3633-IX. Згідно із ним, військовозобов’язані українці віком 18–60 років протягом 60 днів мають оновити облікові дані.

Центр прийматиме військовозобов’язаних, які мешкають у Михайло-Коцюбинській  територіальній громаді або, як вимушені переселенці, які мають тимчасове місце проживання у нашій громаді.

Документи подаються адміністратору особисто, за адресою селище Михайло-Коцюбинське, вулиця Миру, 3 Чернігівського району, Чернігівської області

Так, військовозобов’язані, призовники та резервісти за законом зобов’язані оновити свої облікові дані, а саме:

▪ фактичну адресу проживання,

▪ мобільний номер,

▪ адресу електронної пошти (за її наявності).

При собі у ЦНАПі потрібно мати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та актуальний номер телефону.

Адміністратор  при поновленні даних військовозобов’язаного, вказує наступні дані:

• прізвище, ім’я, по батькові;
  • дата народження;
  • фактичне місце проживання (у разі, якщо не збігається із місцем реєстрації, то вказується саме та адреса, де фактично проживає заявник, а не та, де він зареєстрований);
  • номер телефону;
  • адресу електронної пошти (за наявності).

Після заповнення заяви, адміністратор роздруковує її, заявник перевіряє правильність внесення даних і посвідчує власним підписом.

Результатом послуги стане витяг про актуалізацію даних в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів, який формується засобами Реєстру та роздруковується адміністратором ЦНАП.  У витязі вказується вінкод.

Жодних скерувань на ВЛК чи вклеювання штрих-кодів ЦНАП не здійснюватиме.

Графік роботи відділу ЦНАП понеділок – четвер із 8:00 до 17:00 год. У п’ятницю до 16:00 год. Зверніть увагу, що на період “повітряної тривоги” ЦНАП призупиняє прийом. Робота відновлюється після сигналу “відбій повітряної тривоги”.