Весняний благоустрій у Михайло-Коцюбинській громаді триває

Дата: 10.05.2024 12:57

10 травня працівники Михайло-Коцюбинської селищної ради та її структурних підрозділів спільно з працівниками по благоустрою вийшли на весняну толоку: прибрали територію прилеглу до стадіону ім. М. І. Шпака та біля установ, організацій селищної ради, вивезли сміття із кладовищ селища тощо.

Звертаємось до всіх жителів Михайло-Коцюбинської громади та просимо підтримувати чистоту і порядок, дбати про санітарний стан наших населених пунктів, не захаращувати сміттям вулиці, парки, не створювати несанкціоновані звалища.

Щиро вдячні всім, хто примає активну участь у приведенні територій населених пунктів громади до належного естетичного вигляду та власникам приватних домоволодінь, які підтримують свої та прилеглі території в належному стані.

Давайте разом дбати про благоустрій та чистоту нашої громади ! В єдності наша сила!